EN 10219 S460MH ERW acélcső – Maximális szilárdságú szerkezeti zártszelvény nagy teherbírású mérnöki munkákhoz

Rövid leírás:

A Womic Steel kiváló minőségű EN 10219 S460MH ERW acélcsövet kínál nagy teherbírású mérnöki és maximális terhelésű szerkezeti alkalmazásokhoz. Az S460MH zártszelvény a legnagyobb szilárdságot (460 MPa folyáshatár) kínálja az EN 10219 sorozatban darugémekhez, nehézgépekhez, tengeri szerkezetekhez, hidakhoz és igényes mérnöki projektekhez. Kör, négyzet és téglalap alakú formában kapható. Külső átmérő 21,3 mm-től 610 mm-ig (1/2″-től 24″-ig), falvastagság 2,0 mm-től 16,0 mm-ig, hosszúság akár 18 m-ig. Gyártási tanúsítvány, hidropróba, UT/ET ellenőrzés, ferde vég, korróziógátló bevonat elérhető. Versenyképes ár és gyors szállítás.

ERW acélcső mérete:Kerek külső átmérő: 21,3 mm - 610 mm (1/2″ - 24″), Falvastagság: 2,0 mm - 16,0 mm. Négyzet alakú: 25x25 mm - 500x500 mm. Téglalap alakú: 40x20 mm - 600x400 mm. Hossz: 6 m, 12 m vagy igény szerint

Az ERW acélcső szabványa és minősége:EN 10219 S460MH (1.0478) minőség; Kapható S235JRH, S275JRH, S355JRH, S420MH minőségben is

Az ERW acélcső használata:Darugémek, nehézgépek, tengeri platformok, nagy fesztávolságú hidak, magas épületek, bányászati ​​berendezések, nehéz szállítóeszközök, kikötői gépek, szélturbina-tornyok, nehéz szerkezeti keretek

Womic SteelKiváló minőségű és versenyképes árakon kínálunk EN 10219 S460MH ERW acélcsöveket, szerkezeti zártszelvényeket és csőidomokat. Gyári tanúsítvány, hidropróba, UT/ET ellenőrzés, ferde vég, korróziógátló bevonat elérhető. Gyors szállítás és a legjobb szolgáltatás.


Termék részletei

Termékcímkék

1. Womic Steel: Gyártási képességek és a vállalat erősségei

A Womic Steel Group vezető gyártó és globális exportőr, több mint 20 éves tapasztalattal a szén-, ötvözött és rozsdamentes acél csőtermékek gyártásában. Korszerű ERW csőgyártó üzemünk átfogó gyártási kapacitással rendelkezik, amely meghaladja a havi 15 000 tonnát elektromos ellenállás-hegesztéssel hegesztett acélcsövek esetében.

Az EN 10219 S460MH ERW cső gyártási mérettartománya:Kerek külső átmérő 21,3 mm-től 610 mm-ig (1/2 hüvelyktől 24 hüvelykig), falvastagság 2,0 mm-től 16,0 mm-ig. Négyzet alakú méretek 25 mm x 25 mm-től 500 mm x 500 mm-ig. Téglalap alakú méretek 40 mm x 20 mm-től 600 mm x 400 mm-ig. 6 m-es véletlenszerű hosszúságok, 12 m-es dupla véletlenszerű hosszúságok, vagy igény szerint egyedi hosszúságok.

Minőségi tanúsítványok és szabályozási megfelelőség:

ISO 9001:2015 tanúsítvánnyal rendelkezik:Minőségirányítási rendszer, amely biztosítja a termék állandó minőségét.

CE-jelölés (EN 10219):Teljes mértékben megfelel az EN 10219 szabványnak. CE jelölés és teljesítménynyilatkozat (DoP) biztosított.

EN 10204 3.2 Tanúsítvány:TÜV, LR, BV vagy SGS által érvényesített 3.2-es ellenőrzési tanúsítvány.

Harmadik fél általi ellenőrzés (TPI) jóváhagyások:SGS, BV, ABS, LR, DNV és TÜV által jóváhagyott termékek.

Globális elismerés:Megbízható beszállító nehézgépészeti cégek, darugyártók és tengeri vállalkozók számára, több mint 80 országban.

2. EN 10219 S460MH ERW acélcső: Anyagösszetétel és teljesítményjellemzők

Az EN 10219 S460MH a legmagasabb szilárdsági osztály az EN 10219 szabvány szerinti szerkezeti zártszelvény-sorozatban. Az "S" szerkezeti acélt, a "460" 460 MPa minimális folyáshatárt, az "M" termomechanikus hengerlést (fokozott szívósság), a "H" pedig zártszelvényt jelöl.

Az S420MH-hoz (420 MPa folyáshatár) képest az S460MH további 10%-kal nagyobb szilárdságot kínál, így maximális teherbírást és súlycsökkentést biztosít kritikus alkalmazásokhoz. Az M jelölés kiváló alacsony hőmérsékleti szívósságot (-20°C) és hegeszthetőséget biztosít a rendkívül magas szilárdsági szint ellenére.

EN 10219 S460MH ERW acélcső kémiai összetétele (merőkanál-analízis, tömegszázalék):

Elem Cmax Si max Mn max Pmax S-max Nmax CEV-max
S460MH 0,16 0,50 1,70 0,030 0,025 0,020 0,46

*Megjegyzés: A nagyon alacsony széntartalom (maximum 0,16%) biztosítja a hegeszthetőséget a rendkívül nagy szilárdság ellenére. A termomechanikus hengerlés (M) fokozott szívósságot biztosít további hőkezelés nélkül.*

EN 10219 S460MH ERW acélcső mechanikai tulajdonságai (szobahőmérséklet):

Falvastagság (mm) Folyáshatár (min.) Szakítószilárdság Nyúlás (perc)
t ≤ 16 mm 460 MPa 520-680 MPa 18%
16 mm < t ≤ 40 mm 450 MPa 520-680 MPa 18%

EN 10219 S460MH ERW acélcső ütésállósági tulajdonságai (Charpy V-bevágás):

Fokozat Teszthőmérséklet Átlagos energia (perc)
S460MH -20°C 27 joule

*Megjegyzés: Az M jelölés garantált alacsony hőmérsékletű ütésállóságot biztosít -20°C-on, ami elengedhetetlen a tengeri és hideg éghajlaton alkalmazható nehézgépészetben.*

Osztályzat-összehasonlítás:

Fokozat folyáshatár Ütéshőmérséklet Súlycsökkentés az S355-höz képest
S355JRH 355 MPa 20°C
S355J2H 355 MPa -20°C
S420MH 420 MPa -20°C ~15%
S460MH 460 MPa -20°C ~23%

Megjegyzés: Az S460MH acél azonos terhelés mellett körülbelül 23%-os falvastagság-csökkentést tesz lehetővé az S355 acélhoz képest, ami jelentősen csökkenti a szerkezet súlyát.

3. EN 10219 S460MH ERW acélcső mérettartománya és szabványoknak való megfelelés

Tétel Specifikáció
Standard EN 10219-1 / EN 10219-2
Fokozat S460MH (1,0478)
Gyártási folyamat ERW / HFW (termomechanikus hengerlés)
Alakzatbeállítások Kerek / Négyzet / Téglalap alakú
Kerek külső átmérő tartomány 21,3 mm – 610 mm (1/2" – 24")
Négyzetméret-tartomány 25x25 mm – 500x500 mm
Téglalap alakú mérettartomány 40x20 mm – 600x400 mm
Falvastagság tartomány 2,0 mm – 16,0 mm
Hossz 6 m, 12 m, vagy egyedi méretben akár 18 m-ig
Befejezés Befejezés Sima végű / ferde végű
Felületkezelés Csupasz / Olajozott / Alapozott / Horganyzott

4. Elérhető méretek és specifikációk - ERW acélcső

NB

Méret

OD

mm

SCH40S

mm

SCH5S

mm

SCH10S

mm

SCH10

mm

SCH20

mm

SCH40

mm

SCH60

mm

XS/80S

mm

SCH80

mm

SCH100

mm

SCH120

mm

SCH140

mm

SCH160

mm

SCHXXS

mm

6

1/8”

10.29

   

1.24

   

1.73

   

2.41

         

8

1/4”

13.72

   

1,65

   

2.24

   

3.02

         

10

3/8”

17.15

   

1,65

   

2.31

   

3.20

         

15

1/2”

21.34

2.77

1,65

2.11

   

2.77

 

3.73

3.73

     

4.78

7.47

20

3/4”

26,67

2.87

1,65

2.11

   

2.87

 

3.91

3.91

     

5.56

7.82

25

1”

33.40

3.38

1,65

2.77

   

3.38

 

4.55

4.55

     

6.35

9.09

32

1 1/4”

42.16

3.56

1,65

2.77

   

3.56

 

4,85

4,85

     

6.35

9,70

40

1 1/2”

48,26

3.68

1,65

2.77

   

3.68

 

5.08

5.08

     

7.14

10.15

50

2”

60,33

3.91

1,65

2.77

   

3.91

 

5.54

5.54

     

9.74

11.07

65

2 1/2”

73.03

5.16

2.11

3.05

   

5.16

 

7.01

7.01

     

9.53

14.02

80

3”

88,90

5.49

2.11

3.05

   

5.49

 

7.62

7.62

     

11.13

15.24

90

3 1/2”

101,60

5.74

2.11

3.05

   

5.74

 

8.08

8.08

         

100

4”

114,30

6.02

2.11

3.05

   

6.02

 

8.56

8.56

 

11.12

 

13.49

17.12

125

5”

141,30

6.55

2.77

3.40

   

6.55

 

9.53

9.53

 

12,70

 

15.88

19.05

150

6”

168,27

7.11

2.77

3.40

   

7.11

 

10,97

10,97

 

14.27

 

18.26

21,95

200

8”

219,08

8.18

2.77

3.76

 

6.35

8.18

10.31

12,70

12,70

15.09

19.26

20.62

23.01

22.23

250

10”

273,05

9.27

3.40

4.19

 

6.35

9.27

12,70

12,70

15.09

19.26

21.44

25.40

28,58

25.40

300

12”

323,85

9.53

3,96

4.57

 

6.35

10.31

14.27

12,70

17.48

21.44

25.40

28,58

33.32

25.40

350

14”

355,60

9.53

3,96

4.78

6.35

7.92

11.13

15.09

12,70

19.05

23,83

27,79

31,75

35,71

 

400

16”

406,40

9.53

4.19

4.78

6.35

7.92

12,70

16.66

12,70

21.44

26.19

30,96

36,53

40,49

 

450

18”

457,20

9.53

4.19

4.78

6.35

7.92

14.27

19.05

12,70

23,83

29.36

34,93

39,67

45,24

 

500

20”

508,00

9.53

4.78

5.54

6.35

9.53

15.09

20.62

12,70

26.19

32,54

38.10

44,45

50,01

 

550

22”

558,80

9.53

4.78

5.54

6.35

9.53

 

22.23

12,70

28,58

34,93

41.28

47,63

53,98

 

600

24”

609,60

9.53

5.54

6.35

6.35

9.53

17.48

24.61

12,70

30,96

38,89

46.02

52,37

59,54

 

650

26”

660,40

9.53

   

7.92

12,70

   

12,70

           

Megjegyzés: A falvastagság elérhetősége a csőátmérőtől és a gyártási képességtől függően változhat. Ezen a tartományon kívüli egyedi méretek kérésre elérhetők.

5. A Womic Steel által gyártott általános ERW acélcső szabványok

Standard

Normál osztályzatok

Tipikus alkalmazás

API 5L (Vezetékcső specifikációja)    
API 5L PSL1 / PSL2 B GR., X42, X52, X60, X65, X70 Olaj- és gázszállítás, szárazföldi/tengeri csővezetékek
ASTM csővezeték és szerkezeti cső    
ASTM A53 (Cső, acél, fekete és tűzihorganyzott, horganyzott, hegesztett és varrat nélküli csövek specifikációja) GR.A, GR.B Víz, gáz, gőz, levegő, szerkezeti alkalmazások
ASTM A135 (Elektromos ellenálláshegesztésű acélcsövek specifikációja) GR.A, GR.B Víz, gáz, gőz, finomítói szolgáltatások
ASTM A252 (Hegesztett és varrat nélküli acélcső cölöpök specifikációja) 1., 2. és 3. csoport Alapozó cölöpözés, tengeri cölöpözés, hídalapozás
ASTM A500 (Hidegen formázott hegesztett és varrat nélküli szénacél szerkezeti csövek specifikációja) CS.A, CS.B, CS.C Szerkezeti csövek, épületvázak, hidak
ASTM A501 (Hőformázott hegesztett és varrat nélküli szénacél szerkezeti csövek specifikációja) GR.A, GR.B Nehéz szerkezeti alkalmazások, oszlopok, rácsos szerkezetek
ASTM kazán és hőcserélő (ERW)    
ASTM A178 (Elektromos ellenállás-hegesztéssel készült szénacél és szén-mangán acél kazáncsövek specifikációja) A, C, D osztály Kazáncsövek, túlhevítő csövek
ASTM A214 (Elektromos ellenálláshegesztéssel készült szénacél hőcserélő és kondenzátorcsövek specifikációja) Hőcserélők, kondenzátorok
ASTM A250 (Elektromos ellenállással hegesztett ferrites ötvözött acél kazán- és túlhevítőcsövek specifikációja) T1, T2, T5, T9, T11, T22 Magas hőmérsékletű kazán és túlhevítő
ASTM A334 (Varrat nélküli és hegesztett szén- és ötvözött acélcsövek specifikációja alacsony hőmérsékletű üzemhez) 1., 3. és 6. csoport Alacsony hőmérsékletű üzem, kriogén
EN / DIN / BS szabványok    
EN 10217-1 (Hegesztett acélcsövek nyomástartó berendezésekhez - Ötvözetlen acélcsövek meghatározott szobahőmérsékleti tulajdonságokkal) P235TR1, P265TR1 Nyomástartó edények, kazándobok, nagynyomású csövek
EN 10217-2 (Hegesztett acélcsövek nyomástartó berendezésekhez - Ötvözetlen és ötvözött acélcsövek meghatározott magas hőmérsékleti tulajdonságokkal) P235GH, P265GH, P295GH, P355GH Magasabb hőmérséklet, kazáncsövek, hőcserélők
EN 10219-1 (Hidegen formázott hegesztett acél zártszelvények szerkezeti célokra) S235JRH, S275J0H, S275J2H, S355J0H, S355J2H, S355K2H Szerkezeti alkalmazások, magasépítés, hidak
EN 10210 (Melegen edzett szerkezeti zártszelvények ötvözetlen és finomszemcsés acélból) S235JRH, S275J0H, S275J2H, S355J0H, S355J2H, S355K2H S420MH, S460MH Melegen formázott varratmentes/hegesztett üreges profilok szerkezeti célokra, épületépítéshez, hidakhoz
EN 10025-2 (Szerkezeti acélok melegen hengerelt termékei - Ötvözetlen szerkezeti acélok) S235JR, S275JR, S355JR, Általános acélszerkezeti munkák, mélyépítés
EN 10255 (Hegesztésre és menetvágásra alkalmas ötvözetlen acélcsövek) S195T, S235JRTH Víz-, gáz-, szennyvíz- és menetes csőrendszerek
EN 10305-2 (Precíziós acélcsövek - Hegesztett, hidegen húzott csövek) E215, E235, E355 Precíziós alkalmazások, hidraulikus hengerek
BS 1387 (Csavarozott és tokos acélcsövek és csővázas elemek specifikációja) A, B, C osztály Víz, gáz, gőz, állványzat, menetes cső
DIN 2458 (Hegesztett acélcsövek és idomok - Általános műszaki szállítási feltételek) St37.0, St44.0, St52.0 Általános hegesztett acélcsövek, szerkezeti alkalmazások
ISO és egyéb szabványok    
ISO 3183 (Kőolaj- és földgázipar - Acélcsövek csővezetékes szállítórendszerekhez) L245, L290, L360, L415 Olaj- és gázvezetékek (ISO szabvány szerinti API 5L)
ISO 65 (Acélcsövek vízhez, gázhoz és szennyvízhez - Menetes csövek) Közepes, nehéz Víz, gáz, szennyvíz, menetes cső
CSA G40.21 (Szerkezeti minőségű acél - kanadai szabvány) 44 W, 50 W Szerkezeti alkalmazások (Kanada)
AS 1163 (Szerkezeti acél zártszelvények - Ausztrál szabvány) C250, C350, C450 Szerkezeti zártszelvények (Ausztrália)
GOST 10706 (Hegesztett acélcsövek csővezetékekhez és szerkezetekhez - orosz szabvány) St20, St35, St45 Csővezetékek, szerkezeti alkalmazások (Oroszország)

Használat:Olaj- és gázszállítás, víz- és szennyvízszállítás, szerkezetépítés, állványozás, cölöpalapozás, nagynyomású folyadékok, vegyipari feldolgozás, energiatermelés, építőipar, hajóépítés, kazáncsövek, hőcserélők, túlhevítők, kondenzátorok, alacsony hőmérsékletű üzemeltetés, precíziós alkalmazások, hidraulikus hengerek, menetes csőrendszerek

6. Gyártási folyamat - ERW / HFW acélcső

Nyersanyag-ellenőrzés:A beérkező acéltekercseket kémiai összetétel, mechanikai tulajdonságok és felületi minőség szempontjából ellenőrizzük. Minden tekercs egyedi hőszámot kap a teljes nyomonkövethetőség érdekében.

Letekercselés és szintezés:A tekercseket letekerik és kiegyenlítik, hogy a szalag ellaposodjon és a tekercskészletet eltávolítsák, biztosítva az egyenletes síkfelületet az állandó alakításhoz.

Élmarás és vágás:A szalag mindkét szélét pontos szélességtűréssel (±0,5 mm) marják, így tiszta, párhuzamos felületet hoznak létre a kiváló minőségű hegesztés érdekében.

Hidegen formázás:A kiegyenlített szalag formázóhengereken halad át, amelyek fokozatosan nyitott hengeres csőhéjjá formálják a lapos szalagot.

Nagyfrekvenciás hegesztés (HFW/ERW):Nagyfrekvenciás áram (200-500 kHz) hevíti az illesztő éleket kovácsolási hőmérsékletre (1350-1500°C). Szorítóhengerek préselik a felmelegített éleket, így hoznak létre kovácsolt hegesztési varratot hozva létre hozóanyag nélkül.

Hegesztési varrat eltávolítása:A belső és külső rétegeket keményfém leválasztó pengék távolítják el forrón, így sima felületet hoznak létre minimális hegesztési varrattal.

Méretezés:A hegesztett cső méretező hengereken halad át a pontos külső átmérő tűrés (±0,5% és ±1,0% között) elérése érdekében. További hengerek szükség esetén négyzet/téglalap alakú formákat is előállítanak.

Hőkezelés (opcionális):A 890-930°C-on történő normalizálás alkalmazható a fokozott képlékenység vagy a feszültségmentesítés érdekében, egyenletes ferrit-perlit mikroszerkezetet eredményezve.

Hosszra vágás:A csövet precíziós vezérlésű (±3 mm) repülő vágófűrésszel vágják a megadott hosszúságúra.

Roncsolásmentes vizsgálat:

Ultrahangos vizsgálat (UT):A hegesztési varrat és a csőtest 100%-os ellenőrzése rétegződések, zárványok és fúziós hibák szempontjából.

Örvényáramú vizsgálat (ET):Folyamatos online hegesztési minőségellenőrzés.

Hidrosztatikai vizsgálat:Minden csövet legalább 10 másodpercig 95%-os SMYS-értéken teszteltek.

Befejezés:Sima végű, ferde végű (30°-35° 1,6 mm-es leszorítással) vagy menetes végű, a vevői specifikáció szerint.

Végső ellenőrzés és jelölés:Vizuális ellenőrzés, méretellenőrzés (külső átmérő, tömeg, hossz, egyenesség) és szabvány szerinti állandó jelölés (minőség, méret, hőszám, gyártó).

12

7. Minőségellenőrzési és vizsgálati eljárások

Színpad Ellenőrzési módszer Cél
Nyersanyag Kémiai analízis (OES spektrométer) Ellenőrizze az API 5L összetételi határértékeinek való megfelelést
Nyersanyag Szakítóvizsgálat Ellenőrizze a folyáshatárt, a szakítószilárdságot és a nyúlást
Folyamatban lévő Méretvizsgálat (mikrométerek, tolómérők) Az OD és a WT monitorozása formázás és méretezés során
Hegesztési zóna Ultrahangos vizsgálat (UT) - Online Hegesztési folytonossághiányok és fúzióhiány észlelése
Hegesztési zóna Örvényáramú tesztelés (ET) - Online Folyamatos hegesztési varratminőség-ellenőrzés
Hegesztési zóna Hegesztési varrat makrovizsgálata Hegesztési varrat behatolásának és fúziós geometriájának ellenőrzése
Kész cső Hidrosztatikai vizsgálat (minimum 10 másodperc 95%-os SMYS-en) Ellenőrizze a nyomásállóságot és a tömítettséget
Kész cső Ultrahangos tesztelés (UT) - Off-Line (opcionális) Teljes test lamináris vizsgálata
Kész cső Mágneses részecskevizsgálat (MPI) Felületi repedésészlelés (hegesztés és hőhatásövezet)
Kész cső Charpy V-bevágású ütésvizsgálat Alacsony hőmérsékletű szívósság ellenőrzése (PSL2)
Kész cső Keménységvizsgálat (HRC / HV10) Ellenőrizze a maximális keménységi határértékeket (savanyú közeg)
Kész cső Vezetett hajlítási teszt (alap és gyökér) Hegesztési varrat képlékenységének és szilárdságának ellenőrzése
Kész cső Lapítási teszt A csőtest képlékenységének és tömörségének ellenőrzése
Kész cső Méret- és vizuális ellenőrzés Külső átmérő, tömeg, hosszúság, egyenesség és felületminőség ellenőrzése
Kész cső Jelölésellenőrzés Biztosítson állandó jelölést az API 5L szerint

További tesztek a PSL2 / Sour Service-hez:

● HIC (hidrogén indukálta repedés) teszt a NACE TM0284 szabvány szerint

● SSC (szulfidos feszültségrepedés) teszt a NACE TM0177 A módszer szerint

● CVN ütésteszt -10°C, -20°C vagy -46°C hőmérsékleten

● Keménységellenőrzés (≤ 22 HRC / ≤ 248 HV10 HIC-állóság esetén)

Minőségi dokumentáció:

● Malomvizsgálati tanúsítvány az EN 10204 szabvány 2.2., 3.1. vagy 3.2. típusa szerint

● Hidrosztatikai vizsgálati jelentés (csövenként)

● UT / ET ellenőrzési jelentés

● Nyomonkövethetőség a hőszámtól a kész csőig

8. Elsődleges alkalmazások ERW acélcső

Az ERW csövek alapvető alkatrészek az olaj- és gázszállításban, valamint különféle ipari alkalmazásokban:

Olaj- és gázszállítás:Nagy távolságú szárazföldi és tengeri csővezetékek nyersolaj, földgáz és finomított kőolajtermékek szállítására.

Nagynyomású folyadékszállítás:Vízbefecskendező vezetékek, termelt víz elvezető rendszerek és nagynyomású folyadékszállítás olajmezőkön és feldolgozó létesítményekben.

Szárazföldi csővezeték-projektek:Országos gyűjtővezetékek, fővezetékek és elosztóvezetékek olaj- és gázmezőkben.

Tengeri csővezeték-rendszerek:Tenger alatti áramlási vezetékek, felszállóvezetékek és export csővezetékek tengeri platformokhoz és tenger alatti befejezésekhez (PSL2 és savanyú gázszolgáltatási opciókkal).

Savanyú szolgáltatási környezetek:Nedves, savanyú gázt (H₂S-t tartalmazó) szállító csővezetékek, amelyekhez PSL2 előírás szükséges, kiegészítő követelményekkel, beleértve a HIC és SSC ellenállást a NACE szabványok szerint.

Vízátvitel:Nagy átmérőjű vízellátó csővezetékek, öntözőrendszerek és nyersvíz-szállítás kommunális és ipari felhasználásra.

Szennyvíz- és szennyvízkezelés:Szennyvízelvezető vezetékek, tisztítótelepi csővezetékek és iszapkezelő rendszerek.

Ipari szerkezeti alkalmazások:Csőtartók, tartók, merevítők és szerkezeti elemek finomítókban, petrolkémiai üzemekben és ipari létesítményekben.

Olaj- és gázfeldolgozó létesítmények:Áramlóvezetékek, elosztók, elosztók és összekötő csővezetékek feldolgozóüzemekben és kompresszorállomásokon.

EPC és üzemi csővezetékek:Folyamat- és közművezetékek finomítókban, gázfeldolgozó üzemekben, vegyipari komplexumokban és energiatermelő létesítményekben.

9. Csomagolás és szállítás

Az ERW csöveket a legnagyobb gondossággal csomagolják és szállítják, hogy biztosítsák védelmüket a szállítás során. Íme a csomagolási és szállítási folyamat leírása:

Csomagolás:

Védőbevonat:Csomagolás előtt a csöveket vékony réteg rozsdagátló olajjal vagy védőlakkkal vonhatjuk be, hogy megakadályozzuk a felületi korróziót és oxidációt a tárolás és szállítás során. A célállomáson történő azonnali bevonatoláshoz csupasz felület is rendelkezésre áll.

Csomagolás:A hasonló méretű és specifikációjú csöveket gondosan hatszögletű vagy téglalap alakú kötegekbe kötegezik. Acélpántokkal (jellemzően kötegenként 3-5 pánt) rögzítik őket, hogy megakadályozzák a kötegben való elmozdulást.

Végzárók:Minden cső mindkét végére műanyag végdugót (PE vagy PP) helyeznek, hogy megvédjék a ferde végeket, a sima végeket és a menetes csatlakozásokat az ütésektől, a törmelék bejutásától és a nedvességtől.

Párnázottság és párnázottság:Prémium exportmegrendelések esetén a csőrétegek között párnázó anyagok, például habgyűrűk vagy gumicsíkok használhatók a kopás és a bevonat károsodásának megakadályozására a kezelés során.

Faládák vagy dobozok:Vékonyfalú csövek, precíziós csövek vagy prémium bevonatú csövek megrendelése esetén a csöveket masszív faládákba vagy rétegelt lemezből készült tokokba csomagolhatjuk, hogy fokozott védelmet nyújtsunk a külső erők és a durva kezelés ellen.

Szállítás:

Közlekedési mód:A csöveket konténerhajókkal (20 láb/40 láb), ömlesztettáru-szállító hajókkal vagy vasúti teherfuvarozással szállítjuk, a célállomástól, a mennyiségtől és a sürgősségtől függően. Légi szállítmányozás is elérhető minta- vagy időkritikus szállítmányokhoz.

Konténerezés:Kis és közepes megrendelések szabványos szállítókonténerekbe rakva, megvédve a rakományt az időjárástól, a nedvességtől és a külső szennyeződésektől a szállítás során.

Ömlesztett hajó berakodása:Nagy volumenű megrendelések (jellemzően >200 tonna) közvetlenül ömlesztettáru-szállító hajókba rakva. Az emelőgerendák és a távtartó rudak megakadályozzák a sérüléseket; a párnázott fólia és a rögzítés biztosítja a rakomány védelmét a hullámzással szemben.

Címkézés és dokumentáció:Minden köteg egyértelműen fel van címkézve minőséggel, szabványnal, méretekkel, hőszámmal és kezelési utasításokkal. A zökkenőmentes vámkezelés érdekében teljes dokumentáció (kereskedelmi számla, csomaglista, szállítólevél, származási bizonyítvány, gyári vizsgálati tanúsítványok) készült.

Biztonságos rögzítés:A kötegek acélpántokkal, légzsákokkal vagy famerevítőkkel vannak rögzítve, hogy megakadályozzák az elmozdulást, elgurulást vagy sérülést szállítás közben.

Követés és biztosítás:Konténerkövetési számok biztosítva a valós idejű nyomon követéshez. Tengeri szállítmánybiztosítás (teljes kockázatú vagy átlagbiztosítással) kérésre elérhető.

Összefoglalva, a Womic Steel biztosítja, hogy minden ERW acélcsövet iparágvezető védőintézkedésekkel csomagolnak, és megbízható szállítási módszerekkel szállítanak, hogy optimális állapotban érkezzenek meg a rendeltetési helyükre. A megfelelő csomagolási és szállítási eljárások elengedhetetlenek a szállított termékek integritásának és minőségének megőrzéséhez.

13

10. A Womic Steel előnyei és GYIK

Miért érdemes a Womic Steel-lel együttműködni?

Minden egy helyen:Teljes választék az API 5L ERW csövektől a megfelelő OEM csőszerelvényekig (könyökök, T-idomok, szűkítők, karimák, sapkák) kompatibilis anyagminőségekben, beleértve a szénacélt, ötvözött acélt és rozsdamentes acélt.

Műszaki megfelelőség:Minden szállítmányhoz teljeskörű vizsgálati tanúsítványok (EN 10204 2.2, 3.1 vagy 3.2 típus) mellékelve, amelyek részletesen tartalmazzák a pontos kémiai összetételt, a mechanikai vizsgálati eredményeket és a roncsolásmentes vizsgálati jelentéseket.

Hozzáadott értékű szolgáltatások:Végélezés (30°-35°), menetvágás és csatlakozókészítés, műanyag sapkák szerelése és korróziógátló bevonat (FBE, 3LPE, 3LPP, epoxi, horganyzás) házon belül vagy minősített partnerlétesítményeken keresztül.

Versenyképes logisztika:A globális szállítmányozókkal kötött stratégiai partnerség optimalizált konténerrakodást (konténerenkénti mennyiség maximalizálása) és költséghatékony világméretű szállítást biztosít megbízható tranzitidővel.

Készlet és elérhetőség:A szabványos API 5L X52 méretek (2"-24" külső átmérő, 10-80-as jegyzék) széleskörű készlete rövid szállítási időket és gyors reagálást biztosít a sürgős projektkövetelményekre. Egyedi méretek igény szerint gyártva, jellemzően 30-45 napos szállítási idővel.

Savanyú szolgáltatási képesség:Teljes mértékben képes ellátni PSL2 csöveket HIC és SSC teszteléssel a NACE szabványok szerint savanyú gáz alkalmazásokhoz. Keménységszabályozás ≤ 248 HV10 / ≤ 22 HRC értékre.

Válassza a Womic Steel Groupot megbízható partnerként, ha kiváló minőségű API 5L X52 ERW acélcsövekre és verhetetlen szállítási teljesítményre van szüksége. Érdeklődjön bizalommal!

Weboldal: www.womicsteel.com

Email: sales@womicsteel.com

Telefon/WhatsApp/WeChat:

Viktor: +86-15575100681

Jack: +86-18390957568

Gyakran Ismételt Kérdések (GYIK)

K: Mi a különbség az S460MH és az S420MH között?

A: Az S460MH nagyobb folyáshatárral rendelkezik (460 MPa vs. 420 MPa) - körülbelül 10%-kal erősebb. Az S460MH nagyobb súlycsökkentést tesz lehetővé (kb. 23% vs. S355), és maximális terhelésű alkalmazásokhoz készült. Az S460MH szénegyenértéke is valamivel magasabb (0,46% vs. 0,45%).

K: Mit jelent az „M” jelölés az S460MH-ban?

A: Az „M” a termomechanikus hengerlést jelenti – ez egy speciális, szabályozott hengerlési eljárás, amely finomítja a szemcseszerkezetet, egyidejűleg javítja a szilárdságot és a szívósságot, és garantált ütésállósági tulajdonságokat biztosít -20°C-on további hőkezelés nélkül.

K: Milyen formák érhetők el az S460MH-hoz?

A: Kerek (CHS), négyzet (SHS) és téglalap (RHS). Mindhárom forma kapható S460MH minőségben. Kerek külső átmérő: 21,3-610 mm. Négyzet: 25x25 - 500x500 mm. Téglalap alakú: 40x20 - 600x400 mm.

K: Hegeszthető az S460MH? Vannak-e speciális követelmények?

V: Igen, jó hegeszthetőség az alacsony széntartalomnak köszönhetően (max. 0,16%). 12 mm vastagságig általában nem szükséges előmelegítés. Vastagabb szelvények vagy rögzített kötések esetén 50-100°C-ra kell előmelegíteni. Alacsony hidrogéntartalmú hegesztőanyagokat (ER70S-6 vagy E7018-1) kell használni. Szabályozott hőbevitel (max. 2,5 kJ/mm). A hegesztési eljárásokat minősíteni kell.

K: Mi az S460MH súlycsökkentési előnye az S355-tel szemben?

A: Az S460MH ugyanazon terhelés mellett körülbelül 23%-os falvastagság-csökkentést tesz lehetővé, ami jelentősen csökkenti a szerkezet súlyát. Darugémek és mobil berendezések esetében ez nagyobb hasznos teherbírást és alacsonyabb üzemanyag-fogyasztást eredményez.

K: Alkalmas az S460MH tengeri és tengeri alkalmazásokhoz?

V: Igen. Az S460MH -20°C-os ütésállóságával alkalmas tengeri felső szerkezetekhez, darualapzatokhoz, burkolatmerevítésekhez és tengeri berendezésekhez. Északi-tengeri vagy sarkvidéki körülmények között (-40°C és -60°C között) S460ML (alacsonyabb hőmérséklet) vagy EN 10225 minőségre lehet szükség.

K: Mi az S460MH maximálisan elérhető hossza?

A: Standard hosszúságok: 6 m és 12 m. Egyedi hosszúságok akár 18 m-ig 168 mm alatti kerek méretek esetén. Négyzet és téglalap alakú méretek esetén jellemzően 12 m-re korlátozódik. Hosszabb hosszúságok esetén mérnöki felülvizsgálat szükséges.

K: Mi az S460MH ERW csövek tipikus átfutási ideje?

V: 40-60 nap, mivel az S460MH egy kiváló minőségű anyag, korlátozott készlettel. A termomechanikus hengerlés speciális műhelyütemezést igényel. Az egyedi méretek 50-70 napot is igénybe vehetnek.

K: Horganyozható az S460MH?

V: Igen, de óvatosság szükséges. A nagy szilárdságú anyagok (≥460 MPa) tűzihorganyzás során hidrogén-ridegedésre hajlamosak lehetnek. Alacsony hidrogéntartalmú horganyzási eljárást kell alkalmazni, és konzultálni kell szakképzett horganyzóval. Kritikus alkalmazások esetén alternatívaként érdemes megfontolni a festést vagy a fémbevonatot.

K: Milyen dokumentációt biztosítanak az S460MH csövekhez?

A: Gyártási vizsgálati tanúsítvány (EN 10204 3.1 vagy 3.2 típus), ütésvizsgálati jegyzőkönyv (-20°C), szakítóvizsgálati jegyzőkönyv, CE jelölés (DoP), méretjelentés, csomaglista, számla, szállítólevél.

K: Kapható az S460MH négyzet és téglalap alakú kivitelben?

V: Igen. Az S460MH négyzet (SHS) és téglalap (RHS) formában kapható, de a méretek korlátozottabbak, mint a kerek formáknál. Gyakori négyzetes méretek: 100x100 mm-től 400x400 mm-ig. Gyakori téglalap alakú méretek: 120x80 mm-től 500x300 mm-ig. Kérjük, érdeklődjön a konkrét méretek elérhetőségéről.