1. Womic Steel: Gyártási képességek és vállalati erősség
A Womic Steel Group vezető gyártó és globális exportőr, több mint 20 éves tapasztalattal a szén-, ötvözött és rozsdamentes acél csőtermékek gyártásában. Korszerű létesítményünk átfogó termelési kapacitással rendelkezik, amely meghaladja a10 000 tonna havontavarrat nélküli csövekhez.
Gyártási mérettartomány:Varratmentes csövek 1/4"-től 24"-ig (10,3 mm – 610 mm), SCH10-től XXS-ig terjedő falvastagsággal.
Minőségi tanúsítványok és szabályozási megfelelőség:
ISO 9001:2015 szabványTanúsított minőségirányítási rendszer.
PED 2014/68/EU I. melléklet, 4.3. szakasz megfelelősége:A Womic Steel kazáncsövei megfelelnek a nyomástartó berendezésekre vonatkozó irányelv alapvető biztonsági követelményeinek.CE-jelölés(vagy megfelelőségi tanúsítvány) kérésre rendelkezésre áll a zökkenőmentes vámkezelés és a projektek Európai Gazdasági Térségen belüli elfogadásának megkönnyítése érdekében.
EN 10204 3.2 Tanúsítvány:A 2.2-es és 3.1-es szabvány szerinti MTC-ken túlmenően, kritikus kazánalkalmazásokhoz, amelyek teljes nyomon követhetőséget igényelnek, 3.2-es ellenőrzési tanúsítvánnyal rendelkező termékeket is szállítunk, amelyet EU által engedélyezett harmadik fél szervezetek (TÜV, LR, BV) validáltak.
Harmadik fél általi ellenőrzés (TPI) jóváhagyások:Termékeinket és gyártási folyamatainkat a legnagyobb nemzetközi ügynökségek és osztályozó társaságok hagyták jóvá és auditálták, beleértve a következőket:SGS, BV, ABS, LR, DNV és GL.
Globális elismerés:A Womic Steel megbízható beszállítója a Fortune 500-as energiaszolgáltató vállalatoknak és a globális EPC-vállalkozóknak, több mint 80 országot szolgál ki Délkelet-Ázsiában, Európában, a Közel-Keleten és Amerikában.
2.EN10216 P235GH: Anyagösszetétel és teljesítmény
A P235GH (acélszám: 1.0345) egy ötvözetlen acél, amelyet kifejezetten nyomástartó berendezésekben való magas hőmérsékletű használatra terveztek. A „P” jelölés nyomásalkalmazásokat, a „235” a minimális folyáshatárt MPa-ban, a „G” az általános magas hőmérsékleti tulajdonságokat, a „H” pedig a magas hőmérsékletű alkalmazási alkalmasságot jelöli.
Kémiai összetétel (öntvényelemzés, tömegszázalék)
| Elem | C | Si | Mn | P | S | Cr | Mo | Ni | Cu | Összesen | Cr+Cu+Mo+Ni |
| Max. % | 0,16 | 0,35 | 1.20 | 0,025 | 0,020 | 0,30 | 0,08 | 0,30 | 0,30 | ≥0,020 | ≤0,70 |
Megjegyzés: A foszfor és a kén szigorú szabályozása kiváló hegeszthetőséget és szívósságot biztosít.
Mechanikai tulajdonságok (szobahőmérséklet)
| Ingatlan | Érték |
| Szállítási állapot | Normalizált (+N) 890-930°C-on |
| Folyáshatár (ReH) | ≥ 235 MPa (T ≤ 16 mm esetén) |
| Szakítószilárdság (Rm) | 360 – 500 MPa |
| Nyúlás (A perc) | 25% (hosszanti) / 23% (keresztirányú) |
A Womic Steel széles méretskálán kínál P235GH csöveket, amelyek teljes mértékben megfelelnek a legújabb EN 10216-2:2024 szabványnak.
| Tétel | Specifikáció |
| Standard | EN 10216-2:2024 (Varrat nélküli csövek nyomástartó berendezésekhez. Ötvözetlen és ötvözött acélcsövek előírt magas hőmérsékleti tulajdonságokkal) |
| Fokozat | P235GH (1,0345) |
| Külső átmérő | 10,3 mm – 610 mm (1/4" – 24") |
| Falvastagság | 2,0 mm – 60,0 mm (SCH10 – XXS) |
| Szállítási állapot | Normalizált (+N) |
| Ellenőrzési kategóriák | TC1 /TC2(Kötelező specifikus ellenőrzés 2.2. pont szerinti vizsgálati jelentéssel) |
3. Elérhető méretek és specifikációk
| NB | Méret | OD mm | SCH40S mm | SCH5S mm | SCH10S mm | SCH10 mm | SCH20 mm | SCH40 mm | SCH60 mm | XS/80S mm | SCH80 mm | SCH100 mm | SCH120 mm | SCH140 mm | SCH160 mm | SCHXXS mm |
| 6 | 1/8” | 10.29 | 1.24 | 1.73 | 2.41 | |||||||||||
| 8 | 1/4” | 13.72 | 1,65 | 2.24 | 3.02 | |||||||||||
| 10 | 3/8” | 17.15 | 1,65 | 2.31 | 3.20 | |||||||||||
| 15 | 1/2” | 21.34 | 2.77 | 1,65 | 2.11 | 2.77 | 3.73 | 3.73 | 4.78 | 7.47 | ||||||
| 20 | 3/4” | 26,67 | 2.87 | 1,65 | 2.11 | 2.87 | 3.91 | 3.91 | 5.56 | 7.82 | ||||||
| 25 | 1” | 33.40 | 3.38 | 1,65 | 2.77 | 3.38 | 4.55 | 4.55 | 6.35 | 9.09 | ||||||
| 32 | 1 1/4” | 42.16 | 3.56 | 1,65 | 2.77 | 3.56 | 4,85 | 4,85 | 6.35 | 9,70 | ||||||
| 40 | 1 1/2” | 48,26 | 3.68 | 1,65 | 2.77 | 3.68 | 5.08 | 5.08 | 7.14 | 10.15 | ||||||
| 50 | 2” | 60,33 | 3.91 | 1,65 | 2.77 | 3.91 | 5.54 | 5.54 | 9.74 | 11.07 | ||||||
| 65 | 2 1/2” | 73.03 | 5.16 | 2.11 | 3.05 | 5.16 | 7.01 | 7.01 | 9.53 | 14.02 | ||||||
| 80 | 3” | 88,90 | 5.49 | 2.11 | 3.05 | 5.49 | 7.62 | 7.62 | 11.13 | 15.24 | ||||||
| 90 | 3 1/2” | 101,60 | 5.74 | 2.11 | 3.05 | 5.74 | 8.08 | 8.08 | ||||||||
| 100 | 4” | 114,30 | 6.02 | 2.11 | 3.05 | 6.02 | 8.56 | 8.56 | 11.12 | 13.49 | 17.12 | |||||
| 125 | 5” | 141,30 | 6.55 | 2.77 | 3.40 | 6.55 | 9.53 | 9.53 | 12,70 | 15.88 | 19.05 | |||||
| 150 | 6” | 168,27 | 7.11 | 2.77 | 3.40 | 7.11 | 10,97 | 10,97 | 14.27 | 18.26 | 21,95 | |||||
| 200 | 8” | 219,08 | 8.18 | 2.77 | 3.76 | 6.35 | 8.18 | 10.31 | 12,70 | 12,70 | 15.09 | 19.26 | 20.62 | 23.01 | 22.23 | |
| 250 | 10” | 273,05 | 9.27 | 3.40 | 4.19 | 6.35 | 9.27 | 12,70 | 12,70 | 15.09 | 19.26 | 21.44 | 25.40 | 28,58 | 25.40 | |
| 300 | 12” | 323,85 | 9.53 | 3,96 | 4.57 | 6.35 | 10.31 | 14.27 | 12,70 | 17.48 | 21.44 | 25.40 | 28,58 | 33.32 | 25.40 | |
| 350 | 14” | 355,60 | 9.53 | 3,96 | 4.78 | 6.35 | 7.92 | 11.13 | 15.09 | 12,70 | 19.05 | 23,83 | 27,79 | 31,75 | 35,71 | |
| 400 | 16” | 406,40 | 9.53 | 4.19 | 4.78 | 6.35 | 7.92 | 12,70 | 16.66 | 12,70 | 21.44 | 26.19 | 30,96 | 36,53 | 40,49 | |
| 450 | 18” | 457,20 | 9.53 | 4.19 | 4.78 | 6.35 | 7.92 | 14.27 | 19.05 | 12,70 | 23,83 | 29.36 | 34,93 | 39,67 | 45,24 | |
| 500 | 20” | 508,00 | 9.53 | 4.78 | 5.54 | 6.35 | 9.53 | 15.09 | 20.62 | 12,70 | 26.19 | 32,54 | 38.10 | 44,45 | 50,01 | |
| 550 | 22” | 558,80 | 9.53 | 4.78 | 5.54 | 6.35 | 9.53 | 22.23 | 12,70 | 28,58 | 34,93 | 41.28 | 47,63 | 53,98 | ||
| 600 | 24” | 609,60 | 9.53 | 5.54 | 6.35 | 6.35 | 9.53 | 17.48 | 24.61 | 12,70 | 30,96 | 38,89 | 46.02 | 52,37 | 59,54 |
4. A Womic Steel által gyártott közös kazán-, hőcserélő csőszabványok és minőség
| Standard | Acélminőségek |
| Kazáncsövek (varrat nélküli és hegesztett) | |
| ASTM A178: Elektromos ellenállással hegesztett szénacél és szén-mangán acél kazáncsövek | A178 A osztály, C osztály, D osztály |
| ASTM A179: Varrat nélküli, hidegen húzott, alacsony széntartalmú acél hőcserélő és kondenzátorcsövek | A179 C osztály |
| ASTM A192: Varrat nélküli szénacél kazáncsövek nagynyomású alkalmazásokhoz | A192 |
| ASTM A199: Varrat nélküli hidegen húzott közbenső ötvözött acél hőcserélő és kondenzátorcsövek | T5, T5b, T7, T9, T11, T22 |
| ASTM A200: Varrat nélküli közbenső ötvözött acél csövek finomítói szolgáltatáshoz | T5, T5b, T7, T9, T11, T22 |
| ASTM A209: Varrat nélküli szén-molibdén ötvözetű acél kazán- és túlhevítőcsövek | T1, T1a, T1b |
| ASTM A210: Varrat nélküli közepes széntartalmú acél kazán- és túlhevítőcsövek | A210 A-1 fokozat, C fokozat |
| ASTM A213: Varrat nélküli ferrites és ausztenites ötvözött acél kazán-, túlhevítő- és hőcserélő csövek | T2, T5, T5b, T9, T11, T12, T17, T21, T22, T23, T24, T36, T91, T92, T122, TP304, TP304L, TP304H, TP309, TP309H, TP310, TP310, TP310, TP310, TP TP316H, TP321, TP321H, TP347, TP347H, TP347HFG |
| ASTM A250: Elektromos ellenállással hegesztett ferrites ötvözött acél kazán- és túlhevítőcsövek | T1, T1a, T1b, T2, T5, T9, T11, T22 |
| ASTM A556: Varrat nélküli hidegen húzott szénacél tápvízmelegítő csövek | A556 A2 fokozat, B2 fokozat, C2 fokozat |
| Ötvözött acélcsövek (króm-molibdén) | |
| ASTM A335: Varrat nélküli ferrites ötvözött acélcső magas hőmérsékletű szolgáltatáshoz | P1, P2, P5, P5b, P5c, P9, P11, P12, P15, P21, P22, P23, P24, P36, P91, P92, P122, P911 |
| ASTM A369: Varrat nélküli ferrites ötvözött acélcső magas hőmérsékletű szolgáltatáshoz | FP1, FP2, FP5, FP5b, FP5c, FP9, FP11, FP12, FP21, FP22, FP91 |
| ASTM A213 (ötvözetminőségek): Varrat nélküli ferrites ötvözött acél kazáncsövek | T1, T1a, T1b, T2, T5, T5b, T9, T11, T12, T17, T21, T22, T23, T24, T36, T91, T92, T122 |
| EN 10216-5: Varrat nélküli rozsdamentes acélcsövek nyomástartó edényekhez | 1.4301, 1.4307, 1.4401, 1.4404, 1.4432, 1.4435, 1.4436, 1.4541, 1.4550, 1.4571 |
| EN 10305-1: Varrat nélküli hidegen húzott precíziós acélcsövek | E215, E235, E355 |
| EN 10305-2: Hegesztett hidegen húzott precíziós acélcsövek | E215, E235, E355 |
| Német szabványok (DIN) | |
| DIN 17175: Varrat nélküli acélcsövek magas hőmérsékletű üzemhez | St35.8, St45.8, 10CrMo910, 13CrMo44, 14MoV63, 15Mo3 |
| JIS G3454: Szénacél csövek nyomás alatti szolgáltatáshoz | STPG370, STPG410 |
| JIS G3455: Szénacél csövek nagynyomású szolgáltatáshoz | STS370, STS410, STS480 |
| JIS G3456: Szénacél csövek magas hőmérsékletű üzemhez | STPT370, STPT410, STPT480 |
| JIS G3461: Szénacél kazán- és hőcserélő csövek | STB340, STB410, STB510 |
| JIS G3462: Ötvözött acél kazán- és hőcserélő csövek | STBA12, STBA13, STBA20, STBA22, STBA23, STBA24, STBA25, STBA26, STBA28, STBA29 |
| GB/T 3087: Varrat nélküli acélcsövek alacsony és közepes nyomású kazánokhoz | 10, 20 |
| GB/T 5310: Varrat nélküli acélcsövek nagynyomású kazánokhoz | 20G, 20MnG, 25MnG, 15MoG, 20MoG, 12CrMoG, 15CrMoG, 12Cr2MoG, 12Cr1MoVG, 12Cr2MoWVTiB, 07Cr2MoW2VNbB, 10Cr9Mo1VNbN, 10Cr11MoW2VNbCuBN |
| GB/T 6479: Varrat nélküli acélcsövek nagynyomású műtrágyagyártó berendezésekhez | 10, 20, 16Mn, 12CrMo, 15CrMo, 12Cr2Mo, 12Cr5MoI, 12Cr9MoI |
| Használat: Kazán, túlhevítő, hőcserélő, petrolkémia, energiatermelés, földgáz, finomító, magas hőmérsékletű szolgáltatás, korrozív környezet, gépészeti berendezések gyártása | |
5. Gyártási folyamat
Gyártási munkafolyamat (hidegen húzott varrat nélküli csőgyártási folyamat):
● Nyersanyag-ellenőrzés: A beérkező kerek tuskókat kémiai összetétel és felületi minőség szempontjából ellenőrizzük. Az anyagot minőség és hőszám szerint elkülönítjük a teljes nyomonkövethetőség biztosítása érdekében.
● Buga hevítése és lyukasztása: A bugákat forgókemencékben hevítik kovácsolási hőmérsékletre, majd kereszthengeres lyukasztómalommal lyukasztják, hogy üreges csőhéjakat képezzenek.
● Hidegenhúzás: A lyukasztott üreges héjakat egy vagy több hidegenhúzással alakítják ki precíziós szerszámokon és tüskéken keresztül, hogy elérjék a kívánt külső átmérőt, falvastagságot és mérettűréseket.
● Köztes hőkezelés: A húzási menetek között a csövek köztes lágyításon vagy normalizáláson eshetnek át, hogy csökkentsék az alakváltozási keményedést és visszaállítsák a képlékenységet a későbbi feldolgozáshoz.
● Végső hőkezelés: A csövek a vonatkozó szabványoknak megfelelően végső hőkezelésen esnek át (normalizálás, lágyítás vagy feszültségmentesítés) a meghatározott mechanikai tulajdonságok és szemcseszerkezet elérése érdekében.
● Egyenesítés és vágás: Precíziós egyenesítés a szabványos egyenességi tűrések betartása érdekében, majd a megrendelt hosszúságúra vágás tiszta, sorjamentes végekkel.
Kivitelezés és felületvizsgálat: Vizuális vizsgálat a felületi hibák, például repedések, gyűrődések, átfedések és vargások hiányának biztosítására. Végél-leélezés vagy sima végű kikészítés szükség szerint.
6. Minőségellenőrzés
Nyersanyag-ellenőrzés → Kémiai elemzés → Mechanikai vizsgálat → Vizuális vizsgálat → Méretvizsgálat → Hajlítóvizsgálat → Ütővizsgálat → Szemcseközi korrózióvizsgálat → Roncsolásmentes vizsgálat (UT, MT, PT) → Kiszélesedési és lapítási vizsgálat → Keménységvizsgálat → Nyomásvizsgálat → Ferrittartalom-vizsgálat → Metallográfiai vizsgálat → Korrózióvizsgálat → Örvényáramú vizsgálat → Sópermet-vizsgálat → Korrózióállósági vizsgálat → Rezgésvizsgálat → Lyukasodási korrózióvizsgálat → Festés- és bevonatvizsgálat → Dokumentáció áttekintése
7. Elsődleges alkalmazások
A varrat nélküli kazáncsövek nélkülözhetetlen alkatrészek a magas hőmérsékletű és nagynyomású üzemi környezetben számos iparágban:
Energiatermelés:Kazánvízfalak, takarékos szelepek, túlhevítők, utánmelegítők, gyűjtőcsövek és fő gőzvezetékek hőerőművekben és kombinált ciklusú egységekben.
Ipari kazánok:Gőzfejlesztő rendszerek, melegvíz-kazánok és hulladékhő-hasznosító kazánok gyártóüzemek számára.
Petrolkémia és finomítás:Hőcserélők, technológiai fűtőberendezések, krakkolókemencék és magas hőmérsékletű folyadéktovábbító vezetékek.
Nyomástartó edények:Magas hőmérsékleten működő nyomástartó edények héjai, hordói és alkatrészei.
Kémiai feldolgozás:Magas hőmérsékletű gázokat és folyadékokat kezelő reaktorok, reformerek és csővezeték-rendszerek.
EPC és üzemi csővezetékek:Folyamat- és közművezetékek olajfinomítókban, gázfeldolgozó üzemekben és petrolkémiai komplexumokban.
8. Csomagolás és szállítás:
Az ötvözött kazáncsöveket a lehető legnagyobb gondossággal csomagolják és szállítják, hogy biztosítsák védelmüket a szállítás során. Íme a csomagolási és szállítási folyamat leírása:
Csomagolás:
Védőbevonat:Csomagolás előtt a kazáncsöveket gyakran rozsdagátló olajjal vagy védőlakkkal vonják be, hogy megakadályozzák a felületi korróziót és oxidációt a tárolás és szállítás során.
Csomagolás:A hasonló méretű és specifikációjú csöveket gondosan kötegelik. Acélpántokkal vagy erős műanyag szalagokkal rögzítik őket, hogy megakadályozzák a kötegben való elmozdulást.
Végzárók:A csövek mindkét végére műanyag vagy fém végzáró kupakokat helyeznek, hogy megvédjék a ferde végeket, a sima végeket és a menetes csatlakozásokat az ütésektől és a törmelék bejutásától.
Párnázottság és párnázottság:A párnázó anyagok, például a hab, a buborékfólia vagy a hullámkarton a párnázás biztosítására és a kopás vagy ütés okozta károk megelőzésére szolgálnak kezelés és szállítás közben.
Faládák vagy dobozok:Vékonyfalú csövek, precíziós hidegen húzott csövek vagy prémium export megrendelések esetén a csöveket masszív faládákba vagy rétegelt lemezből készült tokokba csomagolhatjuk, hogy fokozott védelmet nyújtsunk a külső erők és a durva kezelés ellen.
9. Szállítás:
Közlekedési mód:A kazáncsöveket jellemzően teherautókkal, konténerhajókkal vagy vasúti teherfuvarozással szállítják, a célállomástól, a rendelési mennyiségtől és a szállítás sürgősségétől függően. Légi teherfuvarozás is rendelkezésre áll az időkritikus szállítmányokhoz.
Konténerezés:A csöveket szabványos 20 vagy 40 lábas szállítókonténerekbe rakják a biztonságos és szervezett szállítás érdekében. A konténeres rakodás megvédi a rakományt az időjárási viszonyoktól, a nedvességtől és a külső szennyeződésektől.
Címkézés és dokumentáció:Minden csomag egyértelműen fel van címkézve a lényeges információkkal, beleértve az anyagminőséget, a szabványt, a méreteket, a hőszámot, a mennyiséget és a kezelési utasításokat. A vámkezeléshez és a rakomány nyomon követéséhez teljes szállítási dokumentumokat készítünk elő.
Vámügyi megfelelés:Nemzetközi szállítmányok esetén minden szükséges vámdokumentációt – beleértve a kereskedelmi számlát, a csomaglistát, a szállítólevelet és a gyári vizsgálati tanúsítványokat – előkészítünk a célkikötőben történő zökkenőmentes vámkezelés biztosítása érdekében.
Biztonságos rögzítés:A szállítójárműben vagy konténerben a kötegeket és ládákat biztonságosan rögzítik és merevítik, hogy megakadályozzák az elmozdulást, elgurulást vagy mozgást, ami szállítás közben kárt okozhatna.
Követés és monitorozás:Fejlett logisztikai nyomkövető rendszereket alkalmaznak a szállítmányok állapotának nyomon követésére és a valós idejű helyfrissítések biztosítására az ügyfelek számára.
Biztosítás:A megrendelés értékétől és az ügyfél igényeitől függően tengeri szállítmánybiztosítás köthető a szállítás során esetlegesen keletkező veszteségek vagy károk fedezésére.
Összefoglalva, a Womic Steel biztosítja, hogy minden kazán- és ötvözetcsövet iparágvezető védőintézkedésekkel csomagolnak, és megbízható szállítási módszerekkel szállítanak, hogy optimális állapotban érkezzenek meg a rendeltetési helyükre. A megfelelő csomagolási és szállítási eljárások elengedhetetlenek a szállított termékek integritásának és minőségének megőrzéséhez.
Womic Steel előnyei és GYIK
Miért érdemes a Womic Steel-lel együttműködni?
Minden egy helyen:Teljes választék a varratmentes kazáncsövektől a megfelelő OEM csőszerelvényekig (könyökök, T-idomok, szűkítők, karimák) kompatibilis anyagminőségekben.
Műszaki megfelelőség:Minden szállítmányhoz teljes gyári vizsgálati tanúsítványok (EN 10204 2.2, 3.1 vagy 3.2 típus) járnak, amelyek részletesen tartalmazzák a pontos kémiai összetételt és a mechanikai vizsgálati eredményeket.
Hozzáadott értékű szolgáltatások:Végélezés, menetvágás és csatlakozás, valamint korróziógátló bevonat (FBE, 3LPE, epoxi, horganyzás) házon belül elérhető.
Versenyképes logisztika:Stratégiai partnerség a globális szállítmányozókkal optimalizált konténerrakodást és költséghatékony világméretű szállítást biztosít.
Készlet és elérhetőség:A szabványos kazáncsövek széles választéka rövid átfutási időket és gyors reagálást biztosít a sürgős projektkövetelményekre.
Válassza a Womic Steel Groupot megbízható partnerként a kiváló minőségértRozsdamentes acélcsövek és szerelvényekverhetetlen szállítási teljesítmény.Üdvözöljük a megkeresést!
Weboldal: www.womicsteel.com
Email: sales@womicsteel.com
Tel./WhatsApp/WeChat: Viktor: +86-15575100681 vagyJack: +86-18390957568
Gyakran Ismételt Kérdések (GYIK)
K: Mi a különbség a varrat nélküli és a hegesztett kazáncsövek között?
A: A varrat nélküli kazáncsövek tömör bugákból készülnek hegesztési varrat nélkül, ami kiváló nyomásállóságot és egyenletességet biztosít. Előnyben részesítik őket magas hőmérsékletű, nagynyomású kazánalkalmazásokhoz. A hegesztett csövek alacsonyabb nyomáson és kevésbé kritikus üzemi körülmények között alkalmazhatók.
K: Milyen hőkezelési feltételek állnak rendelkezésre a kazáncsövekhez?
V: A gyakori szállítási feltételek közé tartozik a melegen hengerelt, hidegen húzott, normalizált (+N), lágyított, valamint edzett és megeresztett kivitel. Az optimális mechanikai tulajdonságok elérése érdekében az anyagminőség és a végfelhasználási követelmények alapján alkalmazott speciális hőkezelést alkalmazzák.
K: Mit jelent a „TC2” egy anyagtanúsítványon?
A: Az EN 10216 szabvány szerinti TC2 (2. vizsgálati kategória) speciális ellenőrzéseket ír elő, beleértve a magas hőmérsékletű szakítóvizsgálatot és a 100%-os roncsolásmentes vizsgálatot (NDT) minden csövön. Ez a vizsgálati szint kritikus kazán- és nyomástartó edényalkalmazásokhoz szükséges.
K: Tud-e a Womic Steel 3.2-es ellenőrzési tanúsítványokat (harmadik fél általi ellenőrzés) biztosítani?
V: Igen. Örömmel fogadjuk és lehetővé tesszük a DNV, BV, SGS, TÜV, ABS, LR vagy bármely ügyfél által kijelölt képviselő általi ellenőrzéseket a gyártás során és a szállítás előtt. 3.2 tanúsítványokat rutinszerűen biztosítunk kérésre.
K: Mi a kazáncsövek maximális hossza?
V: Akár 12 méteres (kb. 40 láb) hosszúságú, szabványos, fix csöveket szállítunk. Hosszabb hosszúságú csövek HRSG alkalmazásokhoz és U-hajlított csövek hőcserélőkhöz kérésre elérhetők részletes specifikációkkal és rajzokkal.
K: Milyen típusú befejező felületeket kínálnak?
V: Sima végű, ferde végű, menetes végű és illesztett végű idomokat kínálunk. Egyedi végelőkészítés is rendelkezésre áll, hogy megfeleljen az adott telepítési vagy hegesztési követelményeknek.
K: Vállalnak méretre vágási szolgáltatásokat?
V: Igen. Precíziós vágást kínálunk az ügyfél által meghatározott hosszúságokban, szűk tűréshatárokkal és tiszta, sorjamentes végekkel.











